CHP: 'MİNİBÜSÇÜLERİN SORUNU ÇÖZÜLSÜN'
CHP Ardeşen ve Pazar ilçe örgütleri, Ardeşen ile Pazar arasında yaşanan yolcu taşıma sorununu bir ön önce çözülmesi gerektiğini belirtti.


25 Şubat 2011 Cuma
CHP Ardeşen İlçe Başkanı Osman Yeniay ile Pazar İlçe Başkanı Mahmut Bayram Telatar, yaptıkları ortak yazılı açıklamada, Pazar ile Ardeşen arasında yolcu taşıma sorununun 2009 yılı Kasım ayından beri devam ettiğini ifade edildi.

Her iki ilçenin tarihsel ve kültürel anlamda dostluk ve akrabalık bağları ile et ve tırnak gibi iç içe olduklarını vurgulanan açıklamada, şunlar kaydedildi: "Minibüsçülerimiz arasındaki bu sorun hem ekmeğini bu işten kazanan minibüsçüleri, hem de halkımızı mağdur ve rahatsız etmektedir. Vatandaşların bizlere gelen talepleri doğrultusunda Pazar ve Ardeşen CHP ilçe örgütleri olarak sorunun çözülmesi için basın açıklaması yapma gereğini duyduk. Vatandaşların ve minibüsçülerin mağduriyetlerinin giderilmesi için acilen çözüm konusunda tarafların görüş ve önerileri dikkate alınarak çözüm yollarının üretilmelidir. Yetkililerin zaman kaybetmeden harekete geçmelerini talep ediyoruz."


Anahtar Kelimeler : Pazar Ardeşen minibüs sorunu ,
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 1845 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  16  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost