ÇAYKUR, TEMMUZ ÖDEMELERİNE BAŞLIYOR
ÇAYKUR, öncelikle selden etkilenen Gündoğdu beldesindeki müstahsiller olmak üzere tüm müstahsillerin Temmuz ayı yaş çay ürün bedellerini, bu ay içinde ödemeye başlayacak.


02 Ekim 2010 Cumartesi
ÇAYKUR Genel Müdürü Ekrem Yüce, yaptığı yazılı açıklamada, 26 Ağustos Perşembe günü bölgede yaşanan şiddetli yağışlar sonucunda birçok can kaybı ve maddi zarar meydana geldiğini anımsattı.

Bu elim hadisenin sonucunda devletin ilgili birimlerince bu yaraların sarılmaya çalışıldığını, yaşanan bu süreç içerisinde ÇAYKUR'un da sosyal sorumluluğu gereği bölge müstahsillerinin ve çalışanlarının menfaatleri için çalışmalar başlattığını vurgulayan Yüce, şunları kaydetti: ''Bu doğrultuda ilk olarak heyelan bölgesi müstahsillerimizin Haziran ayı yaş çay ürün bedelleri tamamen ödenmiş, Temmuz ayı ödemeleri için de çalışmalar başlatılmıştı. Tamamlanan bordro çalışmalarının ardından Gündoğdu ve Veliköy çay fabrikaları müstahsillerimizin Temmuz ayı yaş çay ürün bedelleri ödemelerine 5 Ekim Salı günü başlanacaktır.
Ayrıca ÇAYKUR olarak devam eden düzenli ödeme planlamamız doğrultusunda diğer müstahsillerimizin Temmuz ayı ürün bedelleri ödemelerine de 18 Ekim Pazartesi gününden itibaren başlanılacaktır.
''


Anahtar Kelimeler : Rize , Pazar , internet , siteleri , çaykur , temmuz , çay parası
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 6312 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2019  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  22  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost