BAYRAMOĞLU PAZAR'DA İNCELEME YAPTI
Rize AK Parti Milletvekili Ali Bayramoğlu, Pazar Belediyesi’ni ziyaret ederek, ilçede yapılan çalışmalar hakkında Başkan Ahmet Basa’dan bilgi aldı.


09 Mayıs 2009 Cumartesi
NACİ GÜVEN - Bayramoğlu, Başkan Basa ve ekibiyle birlikte Pazar’da ki çalışmaları ve yeni yapılması gereken hizmetleri yerinde görerek inceleme yaptı.

Rize AK Parti Milletvekili Ali Bayramoğlu, her belediyede olduğu gibi Pazar belediyesinin de eksikleri olduğunu belirterek, “Önce belediyenin gelir, gider ve borçları konusunda başkandan bilgi aldım. Daha sonra Başkan Basa ile birlikte önce yapılan hizmetleri yerinde görüp inceleme yaptık. Eksik olan kısımları tespit ettik. Yeni yapılması gereken hizmetler içinde o bölgelerde incelemelerde bulunduk" dedi.

Bayramoğlu, "Pazar’ın en önemli eksiği olan Sanayi Sitesi'nin bir an önce kurulması için çalışmalara hız vereceğiz. Ayrıca Pazar Meslek Yüksekokul binasını gezerek eksiklerini tespit ettik. Ankara’ya dönünce burası içinde girişimde bulunarak bir an önce Yüksekokulun tamamlanmasını sağlayacağım ve desteğimizi sürdüreceğiz. “dedi.

Belediye binasında bulunan Halk Eğitim kurslarını da ziyaret eden Bayramoğlu, yetkililerden çalışmaları hakkında bilgi aldı. Ve onlara da eksiklerinin tamamlanacağı sözünü verdi.

Başkan Basa ise, ziyarette belediye tarafından Pazar’da son dönemde yapılan çalışmalar hakkında çeşitli bilgiler verirken, yapılması planlanan yatırımlar ile ilgili olarak da çeşitli açıklamalarda bulundu. Ayrıca Bayramoğlu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Bayramoğlu, vatandaşların sorunlarıyla da bire bir ilgilendi.


    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 1386 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2019  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  34  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost