BAŞKAN VE HOCANIN MAÇ DEĞERLENDİRMELERİ
Pazarspor'un evinde Torbalı'ya yenilmesi camiada üzüntüye neden oldu. Başkan Mustafa Taşkın ve Teknik Direktör Kenan Gönen'in açıklamaları:


15 Kasım 2010 Pazartesi
Bu maç ve alınan skorla ilgili söyleyecek bir şey bulamadığını ifade eden Pazarspor Kulüp Başkanı Mustafa Taşkın, “İyi oynamadık fakat 2 de kaçan penaltı var. Demek ki yanlış birşeyler oluyor. Bilmiyor, çözemiyorum ama şiddetle bir çözüm bulmak zorundayız. Teknik heyet, özellikle sporculara bu konuda işler düşüyor. Toplantı yapacağız. Futbolcuların üzerindeki yükü, baskıyı atmaları gerekiyor. Pozisyon buluyor, atamıyoruz. Evet, genç bir takımımız var ama tecrübeli oyuncular da var. Penaltı kaçması enteresan geliyor bana. Devreye kadar elimizden geldiği kadar mücadele yapacağız. Devre arasında gerekli takviyeleri yapacağız. Şu an forma şansı bulanlar, ilerde niye forma şansı bulamıyorum diye sitemde bulunamayacaklar” dedi.

Genelde mücadele olarak iyi olduklarını ama son vuruşları iyi yapamadıklarını söyleyen Teknik Direktör Kenan Gönen, “4-5 net pozisyonumuz var. 2 de kaçan penaltı pozisyonumuz var. Futbolda zaman zaman bu tip maçlar oluyor. Ben çocukların mücadelesinden memnunum. İnşallah önümüzdeki hafta bu maçın telafisini yapacağız. İlk maçımızda taraftarımız iyiydi. İnşallah bundan sonraki maçlarımızda da arkamızda görmek istiyoruz. Takımın şu durumunda taraftara ihtiyacımız var. Takımı yalnız bırakmazlarsa iyi yerlere gelebiliriz” şeklinde konuştu.

Penaltı atışlarıyla ilgili tercihleri konusunda da açıklama yapan Gönen, “Murat biraz yorulmuştu. Penaltıcılarımız Murat ve Ali idi. Murat yorgun, Ali de daha tecrübeli olduğu için tercihimizi bu yönde kullandık. Ama biraz iyi vuramadı. İkinci penaltıda da Yasin’de yorgunluk olduğu için sonradan oyuna giren Emrullah attı. O da daha önce 3 penaltı golü atmış. Yasin ile Emrullah kendi aralarında bir konuşma yapmış. Futbolda oluyor böyle şeyler. Maradona da penaltı kaçırıyor. Önemli olan mücadele. Takım olarak daha çok eksiğimiz var. Bu eksikleri gidermek için de elimizden geldiğince daha çok çalışacağız. Dediğim gibi biz saha içinde taraftar saha dışında takıma destek vermeye devam edeceğiz. İnşallah kısa sürede takımı toparlayacağız” dedi.


Anahtar Kelimeler : Rize , Pazar , internet , siteleri , pazarspor , mustafa taşkın , kenan gönen
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 7243 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  17  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost