BAŞKAN BASA KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI
8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayan Başkan Basa, bütün kadınların Kadınlar Günü’nü kutladı.


08 Mart 2011 Salı
8 Mart “Dünya Kadınlar Günü” dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayan Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa, kadınların her alanda önemli görevler üstlendiğini belirterek, bütün kadınların Kadınlar Günü’nü kutladı.

Başkan Basa, kadınların önemine vurgu yaparak, kadınların sadece bir günde hatırlanmaması gerektiğini belirtti. Başkan Basa, şöyle konuştu: "Kadınlarımızı sadece belirli günlerde değil, her zaman başımızda taç etmek mecburiyetindeyiz. Kadınların daha sağlıklı, daha güvenli ve daha çağdaş bir ortamda yaşabilmeleri için yerel yönetim olarak elimizden gelen hizmeti sunuyoruz ve daha iyi bir şekilde sunmaya devam edeceğiz. Kadınlarımız, tarihimizin her döneminde üstün gayret ve fedakârlık örneği göstermiş, devlet ve milletimizin temelinde ve toplumsal hayatımızın merkezinde yer almışlardır. Kurtuluş mücadelesinde kadınlarımızın fedakârlıkları ve çabaları hiçbir zaman unutulmamalıdır. Bu duygu ve düşüncelerle kadınlarımızın hayatta hak ettikleri yeri aldığı bir yaşam temennisiyle, bütün kadınların Dünya Kadınlar Günü’nü kutlarım.”


Anahtar Kelimeler : Pazar Belediye Başkanı Dr. Ahmet Basa , 8 Mart Dünya kadınlar günü
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 1869 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  18  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost