ANKARA PAZARLILAR DERNEĞİNDE GENEL KURUL
Ankara Pazarlılar Derneği Olağan genel Kurulu'nda tek listeyle girilen seçimlerde Bahattin Bozkurt başkanlığa seçildi.


21 Şubat 2010 Pazar
Ankara Pazarlılar Kültür ve Dayanışma Derneği’nin 4. Olağan Kongresi Rize Dernekler Federasyonu Salonu’nda yapıldı. Mevcut Başkan Mustafa Babal’ın aday olmadığı kongrede TÜGEM Genel Müdür Yardımcısı Bahattin Bozkurt’un tek listesi oybirliğiyle göreve seçildi.

Dernek yönetim kurulu üyesi Mehmet Engin’in açılış ve selamlama konuşmasın ardından divan oluşturuldu. Kongre divan başkanı ve üyeliklerine Cevat Çiçek, Yüksel Kara ve Cihan Bayram getirildi.

Daha sonra mevcut dernek başkanı Mustafa Babal söz alarak iki yıllık çalışmaları hakkında bilgi verdi. Babal’ın konuşmasının ardından dernek faaliyet ve denetim raporları okunarak ibra edildi.

Konukların konuşmaları bölümünde ise Veysel Atacan, Ekrem Yangın, Mustafa İlker, Ahmet Üstoğlu ve İsmail Poyraz söz alarak görüş ve düşüncelerini belirttiler.

Konuşmaların ardından seçimlere geçildi. Bahattin Bozkurt’un sunduğu tek liste kongreye katılan yaklaşık 80 delegenin oybirliğiyle göreve seçildi.

Bahattin Bozkurt başkanlığındaki Ankara Pazarlılar Kültür ve Dayanışma Derneği’nin yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu; Abdullah Keskin, Güven Akın, Mehmet Engin, Faruk Üst, Aysel Bal, Zekeriya Çatan, Necip Çakır, İlhan Hoşver, Turan Kütükbaş, Bengü Şahinbaş, Devrim Hatırnaz, Nurettin Bal, Yüksel Kara ve Erkan Hacıfazlıoğlu.

Denetim kurulu ise Tufan Karadeniz, Neşet Çakır ve Selahattin Turhal’dan oluştu.

Daha sonra Rize dernekleri federasyon üst kurul delegasyonu seçimine geçildi ve şu üyelerden oluştu:
1- Cevat ÇİÇEK, 2- Mustafa BABAL, 3- Mehmet ENGİN, 4- Neşet ÇAKİR, 5- Sabit YAŞAR. 6- Zekeriya ÇATAN, 7- Nihat BOZKURT, 8- Güven AKIN, 9- İlhami HOŞVER, 10- Abdullah KESKIN, 11- Mustafa ILKER, 12- Turan KÜTÜKBAŞ, 13- Tufan KARADENIZ, 14- Nurettin BAL, 15- Behiç Başar BAL


    
 
  İhsan HACIFAZLIOĞLU (23.02.2010 17:32:21)
  Bahattin Bozkurt ve yönetim kurulunda görev alan hemşerilerimi tebrik eder çalışmalarında başarılar dilerim.
 
  Demirali KESKIN (22.02.2010 22:43:20)
  Çok deyerlı hemşerım Bahattın Bozkurt u ve yunetımını kutluyor başarılar dılıyorum.
 

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 4961 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  24  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost