ANKARA PAZAR EĞİTİM VAKFI'NA YENİ YÖNETİM
Nuray Baynazoğlu başkanlığındaki Pazar Eğitim Vakfı Ankara Şubesi'nin yeni yönetim kurulu üyelikleri ise; Cahit Çiçek, İzzet Yazıcı, Yüksek Kara, Şemsi Köseoğlu ve Dursun Ali Atacan'dan oluştu.


21 Kasım 2011 Pazartesi
İlk toplantıda görevlerini devralan yöneticiler, bugüne kadar yapılan hizmetleri bir adım yukarı taşımanın mücadelesi içerisinde olacaklarını belirterek, "Pazarımıza hizmet amacıyla Vakfımız Ankara şubesinde bugüne kadar görev yapan kurucu ve yönetici değerli hemşerilerimiz, Veysel Atacan'a Sayın Ekrem Yangın ve yönetimine, Sayın Cevat Çiçek ve yönetimine ve onlara çalışmalarında desteklerini esirgemeyen çok değerli Pazarlı hemşerilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bizlere verilen bu görevi inşallah en güzel şekilde yapar bizler de bizden sonra gelecek olan genç kardeşlerimize bayrağı devrederiz. Eğitim, hayatımızın her alanında vardır. Bir taraftan vakıf yönetiminde kendimizi eğitirken bir taraftan da Pazar'ın eğitimine destek olmaya çalışacağız. Bu çalışmaları yaparken en büyük destekçimiz şüphesiz ki Pazarlı olan Pazar'ı seven hemşerilerimiz ile eğitime gönül vermiş hayırseverler olacaktır" ifadelerini kullandılar.

Yeni atanan yönetim aldıkları ilk kararla 16 Aralıkta 2011 tarihinde Ankara Başkent Öğretmenevi'nde bir ‘Pazarlılar dayanışma yemeği' düzenleyeceklerini belirttiler.


Anahtar Kelimeler : Ankara Pazar Eğitim vakfı
    
 
  şeref arı (22.11.2011 18:41:07)
  yeni yönetime başarılar şemsi kosoğlu yeenime ayrica başarilar YAKIŞIR.....
 
  Bayram Ali Morgül (22.11.2011 07:45:02)
  Önce sizleri kutlarım. Seçilmek sevilmekle eşdeğerdir.Başarılı hizmetler vereceğinize inancım tamdır. Başarılı çalışmalar dileğiyle selamlar sevgiler.
 

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 3331 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2018  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  17  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost