AK PARTİ İL BAŞKANI AYAR PAZAR'A GELDİ
AK Parti Genel Merkezi tarafından 12 Mayıs’ta yapılacak kongre için aday gösterilen mevcut Rize İl Başkanı Hikmet Ayar, Pazar İl delegelerini ziyaret etti.


09 Nisan 2012 Pazartesi
NACİ GÜVEN - Kongre öncesi İl Başkanı Ayar, beraberinde Rize Milletvekili Hasan Karal ile birlikte oy kullanacak olan Pazar il delegelerine Pazarspor Günbatımı Restoranda yemek vererek bir araya geldi. Yemeğe Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa, İlçe Başkanı Adem Yıldız, il yönetim kurulu üyeleri, il genel meclis üyesi ve il delegeleri katıldı.

Milletvekili Karal konuşmasında, Başbakanımızın da katılacağı bir kongre gerçekleştireceklerini ifade ederek, "Başbakanımız her il kongresine katılamıyor, fakat Rize onun için ayrı bir önem taşıdığından geçmişteki 3 kongre gibi Başbakanımıza ve Rize'ye yakışır bir kongre yapacağız. Kimsenin Rize'de bölünmüş bir kongre yapılmış söylentilerine yer vermeyeceğiz. Genel Başkanımızın verdiği direktiflerle kongreyi gerçekleştireceğiz. Yeni bir ekibin çalışmaları aksatabileceğini düşünerek 3 milletvekili ortak karar alarak şimdiki başkanla yolumuza devam etmeyi uygun gördük" dedi.

İl Başkanı Ayar ise yaptığı konuşmada genel seçimlerde başarılı bir dönem geçirdikleri için genel merkezin yeniden kendisini göreve layık gördüğünü belirterek, "Genel merkezimizle yapılan istişarelerde hangi açıdan bakılırsa başarılı olduğumuz söylendi. Bu teşkilatı bozmadan yolunuza devam edin kararı çıktı. Sizlerde layık görürseniz bu dönemde de görev alacağız. Genel merkez başka bir isim belirlememesine rağmen biz çalışmalarımızı sizlerle yine sürdürüyoruz. Bölgesel faktörleri düşünerek sizlerle istişare yaparak yönetimi oluşturmak istiyorum. Tek aday olmamıza rağmen Pazar'ın 49 delegesini kongre günü hazır bulunmasını istiyorum" dedi.

Belediye Başkanı Ahmet Basa'da İl başkanıyla uyum içerisinde çalıştıklarını belirterek, yapılacak olan kongrede kendisine şimdiden başarılar diledi.

İlçe Başkanı Adem Yıldız ise, delegeleriyle birlikte başkan Ayar'a inandıklarını ve güvendiklerini belirterek, "Çok uyumlu bir kadro kurarak göreve geleceğinize inanıyorum. Şimdiden yeni görevinizde başarılar diliyorum" şeklinde konuştu.


Anahtar Kelimeler : Hikmet Ayar , Hasan Karal , Ahmet Basa , Adem Yıldız
    
 
  bilal öztürk (12.04.2012 18:55:24)
  ak parti pazar ilçe teşkilatina ve kadin kollari başkanim gönül bal ablaya partimize gösterdiği yoğun ilgiden dolayi çok çok teşekkür ediyorum.durmak yok pazarda 2013 belediye seçimlerinde yola devam.
 

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 6107 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2019  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  37  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost