AHMET TAHTAKILIÇ ORTAOKULUNDA KARMA SERGİ
Pazar’da öğrencilerin Görsel Sanatlar ve Teknolojik Tasarım derslerinde yapmış olduğu karma çalışmalar okulun konferans salonunda sergilendi.


05 Haziran 2014 Perşembe
RAMAZAN YILDIRIM - Pazar Ahmet Tahtakılıç Ortaokulu tarafından 2013-2014 eğitim öğretim yılında öğrencilerin Görsel Sanatlar ve Teknolojik Tasarım derslerinde yapmış olduğu karma çalışmalar okulun konferans salonunda sergilendi.

Okul öğrencilerinin 5-6-7. sınıflarına ait resim, teknoloji ve tasarım, fen ve teknoloji, beden eğitimi ve özel alt sınıf öğrencileri çalışmalarından oluşan serginin açılışını Kaymakam Selçuk Aslan, eşi Pınar Aslan ve öğrenciler gerçekleştirdi.

 


Sergide öğrenciler yıl içerisinde resim dersinden; pastel boya, baskı çeşitleri, akrilik boya (tual), çeşitli eşyaların maket çalışmaları, beden dersine ait çeşitli proje ve performans etkinlikleri, fen ve teknoloji dersinden çeşitli proje ve performans etkinlikleri, teknoloji ve tasarım dersinden düzen kuşağı, kurgu kuşağı ve yapım kuşağı çalışmalarının yanı sıra keçe çalışmaları yer alıyor.

Kaymakam Aslan ve eşleri sergi sonrası okul uhdesinde bulunan özel eğitim sınıfı öğrencileri ile yakından ilgilenerek çocuklar ve velileriyle sohbet etti.


Anahtar Kelimeler : Ahmet Tahtakılıç Ortaokulu
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 9936 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  21  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost